Komplextherm

 

Osvědčené tepelné čerpadlo vlastní konstrukce mod.2016

Představujeme naši inovovanou a klienty osvědčenou kompaktní jednotku TEPELNÉHO ČERPADLA S BEZNÁKLADOVOU KLIMATIZACÍ typ KTC-5 (5kW)

 Nový hydraulický modul s elektronicky řízenými čerpadly IMP PUMPS, nové integrované ovládání na přání s měřičem spotřeby el.energie, nové speciálně odhlučněné sendvičové kryty s povrchovou hliníkovou úpravou.V zimě topí a ohřívá vodu s velmi nízkými náklady, v létě klimatizuje dům a odpadním teplem (narozdíl od běžných klimatizací,které pouští nepotřebné teplo ven) ohřívá opět užitkovou vodu a nebo "nabíjí" teplem zpět zemní výměník na zimní období ! Klimatizovat dům "umí" bez nutnosti běhu kompresoru,tzn.téměř bez nákladů !

TČ 1 TČ 3 DSCN4772

 

Rozšířili jsme činnost !!!

OD ROKU 2013 STAVÍME PASÍVNÍ DOMY ZA VELMI PŘÍZNIVÉ CENY! 

Již v loňském roce jsme se na základě našich zkušeností a praxe intezivně podíleli na rozšíření firmy a to v oblasti STAVEB PASÍVNÍCH DOMŮ.Všeobecné mínění,že pasívní dům (pozor,nikoliv nízkoenergetický!) je mnohem dražší, se nám podařilo díky spolupráci s odborníkem z ústavu fyziky a materiálů v Brně jednoznačně vyvrátit ! První domy jsou již postaveny a jejich energetická náročnost je až neuvěřiteleně nízká ! Je to dáno speciální konstrukcí a opláštěním,navíc stavba je jednoduchá.A to hlavní....Cena je srovnatelná s běžnými nízkoenergetickými stavbami ,u jednoho z prototypů domu je dokonce nižšší !!! V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat,sdělíme Vám další podrobnosti.

 

5 LET ZÁRUKYvám dáme smluvně na naše práce!

 

 

 

SPECIALIZUJEME SE NA NÍZKOENERGETICKÉ SYSTÉMY !

TEPELNÁ ČERPADLA S BEZNÁKLADOVOU (!) KLIMATIZACÍ OD 90 tis. Kč BEZ DPH !!!

NAVRHUJEME A REALIZUJEME ÚSPORNÉ SYSTÉMY PRO ZPĚTNÉ ZÍSKÁVÁNÍ ODPADNÍHO TEPLA Z JINÝCH ZDROJŮ-KOGENERACE !

DODÁVÁME A MONTUJEME KOMÍNY  Z PLASTOVÝCH I NEREZOVÝCH MATERIÁLŮ !

 

 

Novinka: NEPLAŤTE ZBYTEČNĚ ZA PROJEKT !

Nevyhazujte zbytečně Vaše peníze za projekty topení a vodinstalací, které u většiny menších staveb a rekonstrukcí nejsou vůbec potřeba! Vše spočítáme a navrhneme sami a to zcela zdarma v rámci cenové nabídky! Pokud však projekt v papírové podobě z jakéhokoliv důvodu potřebujete, vše zařídíme. Vypracujeme jak prováděcí dokumentaci našich technologií, tak i dokumentaci skutečného provedení a to vše za velmi solidních cenových podmínek. Dokážeme i zajistit kompletní geodetické vyměření např. přípojek vody, kanalizací apod.

 


 

 
Komplextherm